Kúpiť stôl na stolný tenis – e-shop

Sprievodca výberom
stolov


Stolnotenisový stôl  >  Stoly na stolný tenis dobývajú ulice anglických miest

Stoly na stolný tenis dobývajú ulice anglických miest

Napríklad v Sheffielde umiestnili do rušných ulíc už 40 stolov. A ako je na tom Vaše mesto?

Radkyňa v Sheffielde prichystali občanom novú zábavu. Najbližšie frekventovanej vlakovej stanice a obchodného centra umiestnili takmer 40 stolov na stolný tenis, na ktorých sa môže zadarmo hrať.

Ľuďom sa nápad páči a projekt Ping! Sheffield oceňujú. Stoly sú umiestnené aj v parku a v zimnej záhrade, kde sa dá hrať aj za nepriaznivého počasia. Pri stoloch sú na zapožičanie rakety a loptičky ak dispozícii sú po jeden mesiac aj dobrovoľníci - tréneri, ktorí záujemcom vysvetľujú hranie stolného tenisu.

Cieľom je motivovať ľudí k pohybu a k hraniu tejto skvelej hry.

V Elmbridge inštalovali 10 nových stolov do miestnych parkov

Ďalšie stoly kúpila radnica v Elmbridge do piatich miestnych parkov. Od 23. júla až do konca augusta boli pri stoloch v určený čas zadarmo hodiny výučby stolného tenisu s trénerom.

Cieľom je oboznámiť občanov s hrou a prinútiť ich k športovaniu, nielen k pasívnemu sledovaniu športov počas olympijských hier v Londýne.
 

Zdieľajte článokOdporúčame stôly na stolný tenis


Ďalšie novinky

Outdoorový stôl na stolný tenis

Outdoor je už zabehnuté slovo označujúce všetko pre vonkajšie športovanie. A označujeme takto aj stoly na stolný tenis, ktoré sa hodia na vonkajšiu hru. Ako ich správne vybrať?

Stôl na stolný tenis na záhradu

Obľúbeným miestom, kam postaviť stôl na stolný tenis, je aj záhrada. Aký stôl si vybrať a ako ho chrániť pred nepriaznivým počasím?

Nové technológie vo výrobe pálok na stolný tenis

Každý hráč stolného tenisu vie, že kvalita hry plne závisí na dobrom výbere rakety čiže rakety. Nové technológie vo výrobe pálok na stolný tenis zaručujú pokročilým aj rekreačným hráčom vysokú rýchlosť a maximálnu kontrolu nad hrou.

všetky novinky